Didem Temel / Matematik / Batman / Merkez / Petrol Lisesi
Tuncer Arslan / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Halfeti/Atatürk İlköğretim Okulu
Hakan Aldağ / Böte / Adıyaman/Samsat/80.Yıl İlköğretim Okulu
Hakan Sağlam / Böte / Diyarbakır / Ergani / Ergani İmkb Yibo
Ömer Akay / Sınıf Öğrt / Mardin/Midyat/Acırlı Atatürk İlköğretim Okulu
Didem Ügü / Sınıf Öğrt / İstanbul/Küçükçekmece/Tahsin Banguoğlu İlköğretim Okulu
Selin Demirci / Fen Bilgisi / Siirt/Merkez/Hürriyet İlköğretim Okulu
Esra Üçeş / Kimya / Mardin/Midyat/Acırlı Çok Programlı Lisesi
Hüseyin Çelik / Sınıf Öğrt / Mardin/Nusaybin/Atatürk İlköğretim Okulu
Didem Hoşgör / T.Dili / Karaman / Merkez / Nefise Sultan Kız Teknik Ve Meslek Lisesi
Ahmet Bakır / Sınıf Öğrt / Adıyaman/Kahta/Yapraklı İlköğretim Okulu
Çiçek Geven / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Merkez/Yenice Kalecik İlköğretim Okulu
Talip Taşkaya / Okul Önc. / İstanbul/Bayrampaşa/Hacı Halide Canayakın Anaokulu
Zekeriya İşler / Sınıf Öğrt / Mardin/Ömerli/Yaylatepe İpekyol İlköğretim Okulu
Mehmet Can Kürkçü / Böte / Mardin/Kızıltepe/Karakuyu İlköğretim Okulu
Tuğba Sema Dokumacı / T.Dili / Malatya/Doğanşehir/Doğanşehir Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Kız Teknik Ve Meslek Lisesi
Murat Öcal / T.Dili / Kahramanmaraş/Elbistan/Elbistan Anadolu İmam Hatip Lisesi
Emrah Bulut / İngilizce Öğrt / Hatay/Belen/Belen Lisesi
Adem Toker / Sınıf Öğrt / Şırnak/Silopi/Kavallı İlköğretim Okulu
Yağmur Öztürk / İngilizce Öğrt / Kırşehir/Akpınar/Ç.Mehmetağa K.Şe.Er Recep Yıldırım İlköğ.O
Ayfer Süner / T.Dili / Iğdır/Tuzluca/Tuzluca 100. Yıl Lisesi
Uğur Dırdır / Sınıf Öğrt / Batman/Sason/Şehitler İlköğretim Okulu
Emrah Şahin / Pdr / Niğde/Ulukışla/Ulukışla Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi
Esra Güntürkün / Din Kült. Öğrt / Tokat/Zile/Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Ahmet Gürkan Aslankurt / T.Dili / Çanakkale/Ayvacık/Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Lise
Hatice Kübra Altundağ / Din Kült. Öğrt / Kilis/Elbeyli/Elbeyli İlköğretim Okulu
Osman Duran / Pdr / Adıyaman/Sincik/Sincik Yatılı İlköğretim Bölge Okulu
Cihat Batmaz / Sınıf Öğrt / Hakkari/Yüksekova/Demirkonak Köyü İlköğretim Okulu
Recep Kahan / Sınıf Öğrt / Van/Özalp/Nurali İlköğretim Okulu
Ali İhsan Avcu / T.Dili / Mardin/Derik/Derik Lisesi
Yeldağ Kırkafa / İngilizce Öğrt / Afyonkarahisar/Sandıklı/Sandıklı Lisesi
Tayfun Çoraklı / T.Dili / Batman/Kozluk/Kozluk Lisesi
Mustafa Zeka / Pdr / Hatay/Samandağı/Sutaşı Hacı Hasibe Hüzmeli İlköğretim Okulu
Esra Işın / Sınıf Öğrt / Hakkari/Yüksekova/Karlı Karabağ İlköğretim Okulu
Mesut Bektaş / Sınıf Öğrt / Muş/Merkez/Keçidere Örencik Mez.İlköğretim Okulu
Soner Serinci / Pdr / Tokat/Zile/Iğdır İlköğretim Okulu
Sema Kaya / İlahiyat / Mersin/Akdeniz/Mersin Güney İlköğretim Okulu
Derya Öncel / İlahiyat / Muş/Merkez/Muş Türk Telekom İlköğretim Okulu
Özlem Ekmen / Sınıf Öğrt / Batman/Sason/Gurgenlı İlköğretim Okulu
Serhat Seçir / İlahiyat / Amasya/Gümüşhacıköy/Kızılca İlköğretim Okulu
Mürşide Karaca / Sınıf Öğrt / Siirt/Pervari/Gökçekuru -Kubik Mezrası İlköğretim Okulu
Emel Aktaş / T.Dili / Şırnak/Cizre/Cizre Atatürk Lisesi
Ayşe Kiz / Giyim Öğrt / Bingöl/Genç/Kız Teknik Ve Meslek Lisesi
Songül Tunç / İngilizce Öğrt / Mardin/Kızıltepe/Misak-I Milli İlköğretim Okulu
Emine Ersoy / Resim Öğrt / Adana/Seyhan/Seyit Ali Onbaşı İlköğretim Okulu
Fatih Karatopak / Beden Eğt. / Hakkari/Yüksekova/50.Yıl İlköğretim Okulu
Zeynep Taner / İlahiyat / Sinop/Gerze/Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu
Manolya Konukseven / Giyim Öğrt / Siirt/Merkez/Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu
Emine Kılınç / İlahiyat / Tokat/Erbaa/Gökal Güldere İlköğretim Okulu
Ünzile Kök / İlahiyat / Elazığ/Maden/Vali Aydın Arslan İlköğretim Okulu
Esra Yıldırım / Din Kült. Öğrt / Gümüşhane/Kürtün/Cumhuriyet İlköğretim Okulu
İlknur Gülter / Din Kült. Öğrt / Bitlis/Tatvan/T.C. Bitlis Valiliği Vakıfbank İlköğ.Okulu
Alev Mönür / Okul Önc. / Mardin/Kızıltepe/24 Kasım İlköğretim Okulu
Ayşe Sert / Okul Önc. / Şanlıurfa/Merkez/Gap İlköğretim Okulu
Gülistan Altundağ / Okul Önc. / Adana/Seyhan/Küçükdikili İlköğretim Okulu
İmer Akgüner / Okul Önc. / Yozgat/Sorgun/Ertugrul Gazi İlköğretim Okulu
Çiğdem Aşkın / Din Kült. Öğrt / Siirt/Merkez/Ş.P.Er Naci Varola İlköğretim Okulu
Emine Alimen / İlahiyat / Kars/Merkez/K.Karabekir İlköğretim Okulu
Ahmet Akkoyun / Din Kült. Öğrt / Diyarbakır/Çermik/Aynalı İlköğretim Okulu
Beyza Karaaslan / Okul Önc. / Elazığ/Sivrice/Başkaynak İlköğretim Okulu
Esma Temel / Din Kült. Öğrt / Ağrı/Taşlıçay/Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu
Hatice Dinçer / Din Kült. Öğrt / Siirt/Aydınlar/İbrahim Hakkı İlköğretim Okulu
Pınar Uğur / Okul Önc. / Bingöl/Merkez/Çavuşlar İlköğretim Okulu
Meral Şimşek / Okul Önc. / Diyarbakır/Bismil/Şht.Öğrt.Emin Aydın İlköğretim Okulu
Havva Yürük / Okul Önc. / Diyarbakır/Bismil/Seki Köyü İlköğretim Okulu
Asiye Olcay / Okul Önc. / Mardin/Savur/İşgören İlköğretim Okulu
Suzan Üstündağ / Okul Önc. / Muş/Malazgirt/Pakize Özgen İlköğretim Okulu
Havva Uzun / Okul Önc. / Şanlıurfa/Hilvan/Uluyazı İlköğretim Okulu
Fidan Ekici / Okul Önc. / Adana/Sarıçam/Dağcı İlköğretim Okulu
Burcu Yüksek / Okul Önc. / Mersin/Bozyazı/Bozyazı İlk Adım Anaokulu
Tuğba Köroğlu / Çocuk Gelş. / Adana/İmamoğlu/Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Bilgin Güneş / Okul Önc. / Adana/Karataş/Mehmet Akif İlköğretim Okulu
Cemile Sibel Çapraz / Okul Önc. / Adana/İmamoğlu/Ayvalı İlköğretim Okulu
Filiz Yalçın / Okul Önc. / Adana/Sarıçam/Hakkıbeyli İlköğretim Okulu
Zeynep Temel / Okul Önc. / Şanlıurfa/Merkez/Karaköprü İlköğretim Okulu
Selda Şener / Okul Önc. / Adana/Karataş/Yemıslı İlköğretim Okulu
Tuğba Güler / Okul Önc. / Hatay/İskenderun/Çırtıman İlköğretim Okulu
Dilek Çelikkıran / Okul Önc. / Adana/Ceyhan/23 Nisan İlköğretim Okulu
Eliz Tunç / Okul Önc. / Adana/Saimbeyli/Yenıkoy İlköğretim Okulu
Hale Kolcu / Okul Önc. / Adana/Ceyhan/İhsan Demirtaş İlköğretim Okulu
Sevcan Böyükyaldız / Okul Önc. / Mersin/Silifke/Karadedeli İlköğretim Okulu
Elif Bayındır / Okul Önc. / Atandı
Habibe Heybet / Okul Önc. / Adana/Yüreğir/Çatalpınar İlköğretim Okulu
Funda Yağınç / Okul Önc. / Sinop/Durağan/Sarıyer İlköğretim Okulu
Bahar Ünal / Okul Önc. / Adana/Ceyhan/Doruk Merkez İlköğretim Okulu
Ayşe Zopçuk / Okul Önc. / Diyarbakır/Ergani/Zübeyde Hanım Anaokulu
Fethiye Böyükyaldız / Okul Önc. / Şanlıurfa/Viranşehir/Hadi Kutlu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi
Zeliha Sabur / Okul Önc. / Şanlıurfa/Hilvan/Yatılı İlköğretim Bölge Okulu
Ayfer Turan / Okul Önc. / Diyarbakır/Silvan/Kumgölü İlköğretim Okulu
Kader Akdağ / Okul Önc. / Muş/Hasköy/Büvetlı İlköğretim Okulu
Nazmiye Taparlı / Okul Önc. / Elazığ/Kovancılar/Taşören İlköğretim Okulu
Tuğba Alkandağ Ergeç / Çocuk Gelş. / Ardahan
Nadire Bilgiç / Okul Önc. / Atandı
Ebru İncirbölen / Okul Önc / Adana/Karaisalı/Bucak İlköğretim Okulu
Nejla Tekkol / Okul Önc / Ağrı/Patnos/Yunus Emre İlköğretim Okulu
Zühal Kılıçlı / Okul Önc / Hatay/Belen/Ötençay İlköğretim Okulu
Aysun Aygül / Çocuk Gel / Kütahya/Merkez/Ana Sultan Ana Okulu
Duygu Şahlar / Okul Ön / Hatay/Samandağı/Gözene Defne Rotary İlköğretim Okulu
Fadimana Akyol / Okul Ön / Niğde/Ulukışla/Şeyhömerli İlköğretim Okulu
Seher Dedeoğlu / Okul Ön / Elazığ/Merkez/Güntaşı İlköğretim Okulu
Duygu Coşkun / Sınıf Öğrt / Adıyaman/Gölbaşı/Gölbaşı 75.Yıl İst.Men.Kıy.Bor.Yat.İ.B.Ok.
Tuğba Cankurtaran / Böte / Hatay/İskenderun/Sadık Altıncan İlköğretim Okulu
Ufuk Özkale / Sınıf Öğrt / Osmaniye/Sumbas/Armağanlı İlköğretim Okulu
Erkan Altuğ / Sınıf Öğrt / Adana/Seyhan/Gülbahçesi İlköğretim Okulu
Hacer Belen / Sınıf Öğrt / Osmaniye/Merkez/Kırmıtlı İlköğretim Okulu
Fatma Bulut / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Merkez/Yavuz Selim İlköğretim Okulu
Savaş İncetaş / Sınıf Öğrt / Adana/Aladağ/Dünyadibi İlköğretim Okulu
Özkan Yücel / Sınıf Öğrt / Niğde/Çamardı/Yelatan Yavuz Sultan Selim İlköğretim Ok
Macide Öbek / Sınıf Öğrt / Adana/Yüreğir/Şehit Ali Gaffar Okkan İlköğretim Okulu
Ömer Yılmaz / Sınıf Öğrt / Adana/Aladağ/Kökez Soğukpınar İlköğretim Okulu
Ebrucan Biçkes / Sınıf Öğrt / Kahramanmaraş/Merkez/Küçüksır Sarısırt İlköğretim Okulu
Enise Karkı / Fen Bilg. / Kayseri/Develi/C.Nevzer Ercis İşitme Engelliler İ.Ö.O
Tuğba Altan / Böte / Ankara/Elmadağ/Namık Kemal İlköğretim Okulu
Lütfü Kıran / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Siverek/Saırıbrahım Rafet İlköğretim Okulu
Cennet Demir / Sınıf Öğrt / Adana/Saimbeyli/Kızılağaç İlköğretim Okulu
Samet Bolat / Sınıf Öğrt / Adana/Aladağ/Karahan İlköğretim Okulu
Mehmet Doğan / Sınıf Öğrt / Adana/Aladağ/Kışlak İlköğretim Okulu
Songül Yapıcı / Böte / Malatya/Hekimhan/75.Yıl İmkb Yatılı İlköğretim Böl.Okulu
Sevgi Okçu / Pdr / Rize/Çayeli/Merkez Atatürk İlköğretim Okulu
Cansu Öztürk / Sınıf Öğrt / Kilis/Polateli/Karakıl İlköğretim Okulu
Sevilay Mazman / Sınıf Öğrt / Mardin/Dargeçit/Vatan İlköğretim Okulu
Aynur Ateş / Pdr / Adana/Sarıçam/Buruk İlköğretim Okulu
Ali Erdoğan / Böte / Osmaniye/Toprakkale/Toprakkale Lisesi
Zehra Yıldırım / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Suruç/Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Hüseyin Sürmeli / Böte / Niğde/Altunhisar/Uluören İlköğretim Okulu
Vefa Örgülü / T.Dili Ed. / Adana/Seyhan/Şakirpaşa Lisesi
Berna Kocabaş / Kimya / Bitlis/Adilcevaz/Adilcevaz Lisesi
Hilal Tezcan / Böte / Mersin/Toroslar/Muhsin Yanpar İlköğretim Okulu
Selçuk Ekşili / İngilizce Öğrt / İstanbul/Esenler/Atatürk İlköğretim Okulu
Nurhan Bozok / Kimya / T.C. Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Adana
Leyla Çelikmen / Böte / Niğde/Bor/Çukurkuyu Fatih İlköğretim Okulu
Rümeysa Ekin / Pdr / Niğde/Çiftlik/Divarlı İlköğretim Okulu
Filiz Ertürk / Din Kült. Öğrt / Bilecik/Söğüt/Kure Dursun Fakih İlköğretim Okulu
Ayşegül Şahin / Din Kült. Öğrt / Osmaniye/Düziçi/Şehit Üsteğmen Yusuf Tunaboylu Yatılı İlköğretim Bölge Okulu
Ahmet Urcun / Böte / Adana/Kozan/Atatürk İlköğretim Okulu
Cahide Baskın / İngilizce Öğrt / İstanbul/Pendik/Ergenekon İlköğretimokulu
Tolga Kara / Sosyal Bilg / İstanbul/Küçükçekmece/Altınşehir İlköğretim Okulu
Kumru Kurnaz / Kimya / T.C. Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Ankara
Yasemin Demir / Sınıf Öğrt / Gaziantep/Şahinbey/Kazım Karabekir İlköğretim Okulu
Özlem Doğan / Sınıf Öğrt / Adana/İmamoğlu/Uctepe Mentes İlköğretim Okulu
Sinan Akın / Sosyal Bilg / Erzurum/Narman/Beyler İlköğretim Okulu
Pınar Çimen / Sınıf Öğrt / Adana/Karataş/Tabaklar İlköğretim Okulu
Hatice Gociaoğlu / Din Kült. Öğrt / Konya/Derebucak/Camlik İlköğretim Okulu
Erdem Arslan / Böte / Şanlıurfa/Siverek/Mimar Sinan İlköğretim Okulu
Ayşe Gürsan / Sınıf Öğrt / Hakkari/Yüksekova/Bulaklı Köyü İlköğretim Okulu
Aliye Boyacı / Fizik / T.C. Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü - İstanbul
Sedef Büyüknisan / Sınıf Öğrt / İstanbul/Esenler/Tacirler Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu
Ayşe Hatipoğulları / Sınıf Öğrt / Hakkari/Merkez/Durankaya Beldesi Biçenek Mah.İlköğretim Okulu
Kevser Uysal / Din Kült. Öğrt / Çorum/Bayat/Atatürk İlköğretim Okulu
Selma Dayar / Sosyal Bilg / İstanbul/Gaziosmanpaşa/Dedekorkut İlköğretim Okulu
Hüsne Tuğba Bardakçı / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Merkez/Karaman Yardımcı İlköğretim Okulu
Zeynep Mistik / Kimya / T.C. Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü - İstanbul
Mehmet Aydın / Böte / Adıyaman/Merkez/Malazgirt İlköğretim Okulu
Hilal Çantalı / Beden Eğt. / Adana/Seyhan/Semiha Uruninandı İlköğretim Okulu
Özge Hünerlieroğlu / Sınıf Öğrt / Hakkari/Şemdinli/Derecik Beldesi Üçyan Mah. İlköğretim Okulu
Abdulkadir Gider / Sınıf Öğrt / Şırnak/Silopi/Yavuz Selım İlköğretim Okulu
İkbal Büyükbaş / Din Kült. Öğrt / Kayseri/Pınarbaşı/Atatürk İlköğretim Okulu
Derya Bal / Sınıf Öğrt / Muş/Korkut/Yünören İlköğretim Okulu
Fatma Özenli / Sosyal Bilg / Konya/Selçuklu/Tepeköy İlköğretim Okulu
Mehmet Kaya / Sınıf Öğrt / Bitlis/Hizan/Akdik Köyü İlköğretim Okulu
Mustafa Okuyucu / Sosyal Bilg / Van/Erciş/Hüsnü Özyeğin İlköğretim Okulu
Sefa Çetinkaya / Sınıf Öğrt / Van/Gürpınar/Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu
Ayla Ateş / Okul Öncesi / Hatay/Dörtyol/Dörtyol Dokuzocak İlköğretim Okulu
Emine Bozdağ / Din Kült. Öğrt / Konya/Karapınar/Mustafa Sener İlköğretim Okulu
Fatma Uslu / Sınıf Öğrt / Ağrı/Hamur/Özdirek İlköğretim Okulu
Tuğba Ayna / Sınıf Öğrt / Mersin/Gülnar/Ulupınar İlköğretim Okulu
Umut Fahlioğulları / İngilizce Öğrt / Şanlıurfa/Hilvan/Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu
Zeki Bakırcı / Sınıf Öğrt / Van/Merkez/Kıratlı İlköğretim Okulu
Cennet İnci / T.Dili Ed. / Karaman/Ermenek/Kazanci Lisesi
Berrin Özal / Sınıf Öğrt / Gaziantep/Nizip/Polat Akın İlköğretim Okulu
Müzeyyen Çetinkaya / Sınıf Öğrt / Adana/Kozan/Kalkumac İlköğretim Okulu
Onur Uçar / Sınıf Öğrt / Gaziantep/Araban/Köklüce Mehmet Gezer İlköğretim Okulu
Taşkın Yarar / Almanca Öğrt / Erzurum/Yakutiye/Mecidiye Anadolu Lisesi
Yakup Yoldaş / Böte / Mersin/Tarsus/Beydeğirmeni İlköğretim Okulu
Sezer Hamurcu / İngilizce Öğrt / Şanlıurfa/Merkez/Havşanlı İlköğretim Okulu
Emine Bozoklu / Din Kült. Öğrt / Konya/Yunak/Turgut İlköğretim Okulu
Esra Daloğlu / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Siverek/Eğriçay İlköğretim Okulu
Edibe Akçay / T.Dili Ed. / Çankırı/Korgun/Korgun Çok Programlı Lisesi
Fatma Tan / Sınıf Öğrt / Bitlis/Güroymak/Kazım Karabekir İlköğretim Okulu
Buket Mesutoğlu / Sınıf Öğrt / İstanbul/Ataşehir/Mustafa Öncel İlköğretim Okulu
Nuray Bayraktaroğlu / T.Dili Ed. / Trabzon/Köprübaşı/Köprübaşı Lisesi
Burçin Akçalı / Okul Öncesi / Gaziantep/Nurdağı/Fatih İlköğretim Okulu
Mehtap Çoban / Din Kült. Öğrt / Gaziantep/Nizip/Atatürk İlköğretim Okulu
Muhammed Muh. Coşkun / T.Dili Ed. / Diyarbakır/Çüngüş/Cungus Lisesi
Erhan Fidancan / Beden Eğt. / Şanlıurfa/Merkez/Şehit Onbaşı Kasım Aksoy İlköğretim Okulu
Buket Taşhanlıgil / Sınıf Öğrt / Ağrı/Patnos/Tes-İş İlköğretim Okulu
Hatice Nergiz / Maliye / Mersin Üniversitesi-Memur
İlker Dere / Beden Eğt. / Kayseri/Pınarbaşı/Yukarıborandere İlköğretim Okulu
Gülseren Zengin / Okul Öncesi / İstanbul/Üsküdar/İmkb Anadolu Kız Meslek Ve Kız Meslek Lisesi
Elife Burcu Kala / Almanca Öğrt / Gaziantep/Nizip/Nizip Maruf Marufoğlu Anadolu Lisesi
Ali Böreklioğlu / Fen Bilg. / Erzurum/Patnos/Ziraat Bankası
Hülya Kork / Okul Öncesi / Mardin/Midyat/Zübeyde Hanım Anaokulu
Gülşah Kandere / İngilizce Öğrt / Gaziantep/Şehitkamil/Orhan Sevinç Lisesi
Dilek Ulunehir / Okul Öncesi / Adıyaman/Kahta/Akıncılar İlköğretim Okulu
Yusuf Malkar / Böte / Adıyaman/Merkez/Atatürk Lisesi
Elif Türe / Din Kült. Öğrt / Mersin/Akdeniz/Yenitaşkent Yusuf Bayık İlköğretim Okulu
Mustafa Ozangüç / Metal Öğrt / Polislik Kazandı
Hamide Karaduman / Okul Öncesi / Diyarbakır/Eğil/Bahşiler Köyü Türkiye Yardımsevenler Derneği Atatürk İlköğretim Okulu
Akif Geçmelik / Böte / Adıyaman/Kahta/Bölükyayla İlköğretim Okulu
Safiye Geben / Resim Ört / Hatay/Erzin/Gökdere İlköğretim Okulu
Yahya Atik / Din Kült. Öğrt / Elazığ/Kazım Karabekir İöo
İbrahim Bozkurt / Sosyal Bilg / Polislik Kazandı
Özlem Köybaşı / Ziraat Müh. / Mühendis ( Malatya - Hekimhan - Kocaözü Köyü
Fahri Karaoğuz / Resim Ört / Mardin/Kızıltepe/80.Yıl Kızıltepe Gazi Yatılı İlköğretim Bölge Oku
Cennet Tatar / Güzel Sanatlar / T.C. Posta Ve Telgraf Teşkilatı Gn.Md.(Memur-Ankara)
Emine Tuba Akpınar / Müzik Öğrt / Gaziantep/Şahinbey/Nesrin Mehmet Abar İlköğretim Okulu
Nimet Şahin / Harita/Önlisans / Karayolları Gn.Md.
Abdurrahim Düzgün / Tıbbi Sek./Önlisans / Mersin Tarsus Devlet Hastanesi
Hasan Dağ / Önlisans/Makine / Devlet Malzeme Ofisi Gn.Md.
Gökhan Eker / Lise / Çukurova Üniversitesi
Abdulcelil Akçakoyun / Büro/Önlisans / İçişleri Bakanlığı
Ziya Kestek / Harita/Önlisans / Kilis İl Özel İdaresi
Şule Çelik / Bil.Muh/Önlisans / Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü
Sema Bikir / Bil/Önlisans / Yüksek Seçim Kurulu Bşk.
Cemile Yenel / Büro/Önlisans / Bilecik Üniversitesi
Sultan Günaltın / Bil/Önlisans / Erciyes Üniversitesi
Ekabir Velioğlu / Önlisans / Orman Gn.Md
Demet Güney / Tıbbi Sek./Önlisans / Iğdır Merkez 7 Kasım Mah. Sağlık Ocağı
Merve Kiminsu / Sağlık/Önlisans / İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Güzin Çelikkanat / Sağlık/Önlisans / Adana 19 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu
Gülistan Erbil / Edebiyat / Bingöl/Merkez/Bingöl Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi
Mahmut Yavuz / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Siverek/Ismet Paşa İlköğretim Okulu 
Tarık Ulufer / Din Kül. / Kahramanmaraş/Merkez/Dereboğazı Kadılı Atatürk İlköğretim Ok.
Serap Ergüner / Edebiyat / Gaziantep/Nizip/İmam Hatip Lisesi -
Nurhan Özgün / Felsefe / Batman/Merkez/Fatih Lisesi
Emrah Doğantemur / Din Kül. / Kilis/Merkez/Mercidabık İlköğretim Okulu
Celal Öztürk / Din Kül. / Antalya/Kaş/Uzumlu İlköğretim Okulu
M Şefik Timurlenk / Din Kül. / Adıyaman/Merkez/Şerefli İlköğretim Okulu
Cemil Gökyar / Din Kül. / Niğde/Merkez/Ağcaşar Şehit Teğmen Mustafa Memiş İlköğretim Okulu
Selin Küçüktanış / Edebiyat / Hatay/Dörtyol/Dörtyol Payas Anadolu Teknik, Anadolu Meslek, Teknik, Endüstri Meslek Lisesi Ve Mem
Erol Taştimur / Sınıf Öğrt / Muş/Hasköy/Düzkışla İlköğretim Okulu
Yahya Can / İlköğ.Mat / Kocaeli/Gebze/Darıca Zeki Gezer İlköğretim Okulu
Fahriye Bozgeyik / Din Kül. / Gaziantep/Şahinbey/Naciye Mehmet Gençten İlköğretim Okulu
Remziye Yiğit / Rehberlik / Gaziantep/Oğuzeli/Doğanpınar İlköğretim Okulu
İsmail Er / Rehberlik / Gaziantep/Nizip/Atatürk İlköğretim Okulu
Mustafa Telli / Din Kül. / Kütahya/Gediz/Üzümlü İlköğretim Okulu
Murat Gökçe / Sosyal Bilg / Adıyaman/Kahta/Eskitaş Şehit Nihat Deniz İlköğretim Okulu
Sevim Sezgin / Tarih / Siirt/Merkez/Siirt Yavuz Sultan Selim Lisesi
Abd Emre Türkaslan / Edebiyat / Bitlis/Merkez/Bitlis Lisesi
Umut Temiz / Sınıf Öğrt / Bitlis/Hizan/Görece Köyü İlköğretim Okulu
Halime Çatala / Sınıf / Felsefe / Ağrı/Tutak/Cırpılı İlköğretim Okulu
Şeymus Söylemez / Sınıf Öğrt / Mardin/Derik/Issız İlköğretim Okulu
S.Burcu Turan / Kamu / Zirat Bankası Müf. Yard
İdris Şen / Sınıf Öğrt / Kocaeli/Gebze/Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu
Mehmet Öztürk / Rehberlik / Balıkesir/Savaştepe/Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu
Gökhan Sağlıyan / Böte / İstanbul/Kağıthane/Ahmet Cuhadaroğlu İlköğretim Okulu
Edibe Akçay / Edebiyat / Çankırı/Korgun/Korgun Çok Programlı Lisesi
Hülya Öner / Coğrafya / Şırnak/İdil/Idil Lisesi
Mustafa Göksu / Böte / Adıyaman/Merkez/Yavuz Selim İlköğretim Okulu
Yıldız Süer / Okul Önc / Kahramanmaraş/Göksun/Tombak Merkez İlköğretim Okulu
Murat Akkurt / Sınıf Öğrt / Şanlıurfa/Halfeti/Adil Bucak İlköğretim Okulu
Ali Yılmaz / Din Kül. / Aydın/Koçarlı/Sobuca Mustafa Ali Şahin İlköğretim Okulu
Gülistan Erbil / Edebiyat / Bingöl/Merkez/Bingöl Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi
Kadriye Demir / Din Kül. / Tekirdağ/Çorlu/Ulaş İlköğretim Okulu
Pınar Salcan / Okul Önc / Kahramanmaraş/Türkoğlu/Hopurlu Şehit Eyüp Geyik İlköğretim Okulu
Zübeyde Öztepe / Okul Önc / Şanlıurfa/Viranşehir/Cumhuriyet İlköğretim Okulu
M.Ali Derin / Böte / İstanbul/Kartal/Medine Tayfur Sokmen İlköğretim Okulu
Selami Yüksel / Din Kül. / Şanlıurfa/Merkez/Osman Ertürer İlköğretim Okulu
Baran Öksün / Türkçe / Muş/Bulanık/Bostancılar İlköğretim Okulu
Necmi Yiğenoğlu / İngilizce / Şanlıurfa/Suruç/Suruç İmkb İlköğretim Okulu
Ayşe Kökez / Din Kül. / İstanbul/Bağcılar/Malazgirt İlköğretim Okulu )
Ayhan Polat / Rehberlik / Bingöl/Merkez/İmkb Sarıçiçek İlköğretim Okulu
Fatıma Karadağ / Din Kül. / Yozgat/Kadışehri/Halıköy İlköğretim Okulu (
Meral Koç / Teknoloji / Elazığ/Merkez/İstiklal İlköğretim Okulu
Pınar İğde / Okul Önc / Siirt/Eruh/Atatürk İlköğretim Okulu
Sıdıka Yurdakul / Teknoloji / Adıyaman/Kahta/Salkımbağı İlköğretim Okulu
Ayşe Özoruç / Beslenme / Kars/Merkez/Halit Paşa İlköğretim Okulu
Mustafa Tezcan / Müzik / Ağrı/Doğubeyazıt/Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Emel Bakmaz / El.Müh / Ankara/Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Gen.Md
Yalçın Alçı / Mat. / Kars/Kağızman/Halime Aslan Yıldız İlköğretim
Ahmet Ertaş / Rehberlik / Iğdır/Tuzluca/Atatürk İlköğretim Okulu 
Ela Som / T.Dili / İstanbul/Bağcılar/Dündar Uçar Lisesi 
Musa Dalgıç / Sınıf / Adana/Feke
Hatun Altıparmak / Sınıf / Çorum
Ufuk Dağlı / Fen Bil / Erzurum/Oltu/İnci İlköğretim Okulu
Ali Özdemir / Sınıf / İstanbul
İsa Yılmaz / Böte / Maraş
Murat Ak / T.Dili / Hakkari Şemdilli
Zihni Aksoy / Sınıf / Muş/Korkut/Kapılı İlköğretim Okulu 
Erkan Nacar / İktisat / İzmir/Tapu Kadastro
Halil Fırat / Sınıf / Atandı
Muharrem Sezen / İlk.Öğ.Mat / Şanlıurfa/Akçakale/Sevimli İlköğretim Okulu 
Funda Dikbaş / Rehberlik / İstanbul/Atandı
Melek / Rehberlik / Atandı/İstanbul
Elif Şahin / Maliye / Sivas/Cumh. Ün
Hanife Gül Görüröz / T.Dili Edeb. / Bitlis/Merkez/Bitlis Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi )
Zübeyde Deng. Mete / Amerik.Di / Kahramanmaraş/Elbistan/Geçit
Hülya Altunbey / Sınıf / Muş/Atandı
Yeliz Kaya / Sınıf / Atandı
Canan Canımana / Okul Ön / Atandı
Yaşar Ovacıklı / Sınıf / Bitlis/Ahlat/Yuvadamı İlköğretim Okulu
Nilay Gürkan / Türkçe Öğ / Şanlıurfa/Suruç/100.Yıl İlköğretim Okulu 
Mine Taş / Sınıf / Balıkesir
Ela Gündoğan / Mat. / Manisa/Saruhanlı/Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Erkan Koçak / Ziraat / Atandı
Ayşin Süheyla Uygun / Sınıf / Van-Gevaş
Ali Bektaş / Sınıf / D.Bak/Kocaköy
Hakan Sarıbaş / Ziraat / Tarım Köyişleri Bak Kütahya-Merkez-Kızılcaören Belediyesi
Mustafa Tavas / Rehberlik / Kars/Susuz/Atatürk İlköğretim Okulu 
Filiz Kılıç / Rehberlik / Elazığ/Karakoçan/Karakocan Lisesi 
Hülya Kazar / Rehberlik / Mardin/Kızıltepe/Mezopotamya İlköğretim Okulu 
Nezihe Günay / Hemşire / Hatay Dörtyol
Aynır Buluç / Hemşire / G.Antep Av.Cengiz Gökçek Hast
İlknur Erdoğan / Resim / Muş/Korkut/Güneyik İlköğretim Okulu 
Sami Bulut / Sınıf / Şanlıurfa/Halfeti/Gozelı İlköğretim Okulu - Kadrolu Olarak Atandınız.
Salih Çakalcı / Sınıf / Şırnak/İdil/Tepekoy İlköğretim Okulu
Meltem Paksoy / Rehberlik / Şırnak/Merkez/Kumçatı İlköğretim Okulu 
Esra Kocasaraç / Okul Ön / Muş/Bulanık/Bulanık Anaokulu 
Özlem Saz / İng / Şanlıurfa/Viranşehir/Uluğbey İlköğretim Okulu 
Hatice Türkan / Okul Ön / Manisa/Kula/Korez İlköğretim Okulu - Sözleşmeli Öğretmen
Aysun Aygül / Çocuk Gel / Kütahya/Merkez/Ana Sultan Ana Okulu
Selçuk Soner / Rehberlik / Bingöl/Solhan/Solhan Lisesi 
Nuran Yücel / Ebelik / Konya Ilgın Merkez 1 Nolu Sağlık Ocağı
Fatma Efsun Tatlı / İng / Siirt/Merkez/Şehit Polis Hayrettin Şişman İlköğretim
Seher Dedeoğlu / Okul Ön / Elazığ/Merkez/Güntaşı İlköğretim Okulu
Esra Yılmaz / Ebelik / Hatay Altınözü Mayadalı Sağlık Ocağı
Fadimana Akyol / Okul Ön / Niğde/Ulukışla/Şeyhömerli İlköğretim Okulu
Songül Tanhan / Ebelik / Şırnak İdil Merkez Sağlık Ocağı
Duygu Şahlar / Okul Ön / Hatay/Samandağı/Gözene Defne Rotary İlköğretim Okulu
Nursen Yılmaz / Böte / Atandı
Abdullah Dalkarayan / Okul Ön / Şanlıurfa/Siverek/Dumlupınar İlköğretim
Ahmet Türker / İmam Ht / Elazığ İmam
Funda Yücel / Önlis/Harita / Erzurum Tapu Kadastro
Özlem Ekiz / Sağ../ Lacil Ser / Hatay İskenderun 2 Nolu Acıl Sağlık Hizmetleri Istasyonu
Bedihan Bolat / Önlis./Tıbbi Dök / Erzurum Dr.Edip Somunoğlu Pasinler Devlet Hastanesi
Meryem Hatun Doğantemur / Sağlis/İlkyardım / Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Aydın Çetinkaya / İmam Ht / Mardin İmam Hatip
Mustafa Karabudak / İmam Ht / İmam Hatip (Batman)
Ahmet Apaydın / Sağlık L / İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Ayşe Sevimli / Sağlık L / Adana Karataş 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyon
Hüseyin Söker / Sağ.Lis/S.Mem / Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Ayşe Erciyas / Sağ/Acil İlkyar / Adana 19 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu
Demet Çetin / Önlis/Ambulans / Adana 9 Nolu Acil Yardım Ve Kurtarma İstasyonu
Şemsi Bilge Topalhan / Sağlık L / Mersin 9 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu
Cennet Ölmez / Sağlık L / Adana Çukurova Devlet Hastanesi
Necla Baysal / Sağlık L / Mersin 70.Yıl Tarsus Devlet Hastanesi